“TT services” şirkəti 2018-ci ildə sərnişindaşıma sahəsində böyük təcrübəyə malik peşəkarlar komandası tərəfindən yaradılmışdır. Ötən illər ərzində müxtəlif nəqliyyat xidmətləri göstərməklə böyük, sosial, mədəni, idman və digər əlamətdar tədbirlərin təşkilində iştirak etmişik. Keyfiyyət, etibarlılıq və təhlükəsizlik işimizin əsas prinsipləridir.
Bizimlə əlaqə saxlayın2020-ci ildən başlayaraq 8 noyabr respublikanın ərazi bütövlüyünün bərpası ilə nəticələnən 44 günlük müharibədə Qələbə Günü kimi qeyd edilir. İşğaldan azad edilmiş ərazilərdə nəqliyyat sisteminin təşkili və əlaqələndirilməsi həlli vacib vəzifələrdən biridir. 2021-ci ilin yanvar ayından etibarən “TT Services” işğaldan azad edilmiş ərazilərin yenidən qurulmasında fəal iştirak edir. Bu gün fəxrlə qeyd edə bilərik ki, bizim nəqliyyat Qarabağın mirvarisi olan Şuşa şəhərinə aparan Qələbə yolunun tikintisində iştirak edir. Biz Laçın, Kəlbəcər, Ağdam, Füzuli, Zəngilan kimi şəhərlərin salınmasında və bərpasında da iştirak edirik.